měna: CZK
Kategorie
Počítadlo přístupů
Online: 2
Dnes: 25
Celkem: 615196

PLÁNUJTE S NÁMI

PLÁNUJTE S NÁMI

 

 

U šatních skříní jsou léty a zkušenostmi prověřené jisté rozměry, kterých je dobré se držet. Hloubka by měla být minimálně 65 centimetrů. Klient se tak vyhne rukávu lezoucímu z přivřených dveří. Co se týče šířky, záleží čistě na klientových potřebách. Výška by neměla přesahovat 280 cm. Pokud má zákazník k dispozici prostor s vysokým stropem, je dobré využít nástavec. Materiálů a vzorů k výrobě je nepřeberné množství a fantazii se meze nekladou. Pokud má ale klient k dispozici atypický prostor anebo se jeho přání vymykají zmíněným postupům, naše firma mu vyjde maximálně vstříc.

 

Vybrat si správnou kuchyň s potřebným zařízením a komfortem není otázkou pár minut. Je dobré dopředu si promyslet několik věcí, které Vás v rozhodování navedou správným směrem. Zásadní otázkou je jak často a v jakém rozsahu kuchyň využíváte. Čas, který v kuchyni trávíte je vodítkem k volbě  správné povrchové úpravy, odolnosti materiálu i velikost pracovní plochy. Podstatné je, rozmyslet si, zda bude kuchyň sloužit zároveň jako jídelna anebo jen k přípravě. Pokud se v domácnosti pohybují děti, je důležité kuchyň zajistit pomocí bezpečnostních prvků tak, aby se jim tento prostor nestal ohrožujícím.

 

 

NÁŠ TIP

Nevíte si rady s návrhem vestavěné skříně a nebo Vás některá skříň z nabídky zaujala?  Neváhejte nás kontaktovat přes náš KONTAKTNÍ FORMULÁŘ....................uzuishuisa  uzhus uiashzui uiaszhu euih uizhuýz euihuieh uizu w